Technické info:

V komplexu je naplánováno vybudování 5-ti typů rodinných domů, které jsou navrženy v kategoriích 5+kk, 5+1 a 6+1. U některých typů domů je jejich dispoziční součástí vestavěná garáž, u ostatních je garáž samostatná.

Rodinné domy budou vystavěny ze standardních materiálů. Zdivo a stropní konstrukce jsou řešeny z konstrukčního systému Supertherm s vnějším zateplením pro lepší tepelnou izolaci. Fasády jsou navrženy štukové s obloženým soklem. Střešní krytina bude provedena z betonových tašek KM Beta a přístupové cesty a terasy ze zámkové dlažby. Vzhledem k tepelným vlastnostem jsou navržena plastová okna ( 5ti komorový systém Deceunick ).

Součástí vnitřního vybavení je standardní typ dlažby, obkladů, v obytných místnostech plovoucí dřevěné lamelové podlahy, dřevěný obklad stupňů betonového schodiště a dveře Sapeli. V podlahách v přízemí ( mimo ložnic ) bude podlahové vytápění ( kromě případů, kde podlahová krytina nebude k tomuto účelu vhodná ). Vytápění zajistí kvalitní kotle Buderus.

Dům bude vybaven systémem centrálního vysávání značky Husky ( kombinovaný mokrý-suchý systém ).

Ke klasickým rozvodům inženýrských sítí bude navíc ke každému objektu rozvedena počítačová a satelitní síť, televizní rozvod a elektrické zabezpečení včetně videotelefonu.

Součástí domu je krbové těleso. Vzhledem k rozdílnému vkusu investorů lze volit z 20ti typů krbů včetně plynových.

Ve standardu budou garážová vrata a brány s elektrickým pohonem na dálkové ovládání a dále každý pozemek bude vybaven rezervační jímkou na dešťovou vodu s přípravou pro závlahové systémy zahrady.

technické informace